2023/2024. tanév I. félév

NevelőosztályfoglalkozásNap, időpont
Bajdi Zoltán6.akorrepetálásszerda 7.óra
Bajdik Zoltán5.okorrepetálás (történelem)kedd 6.óra
Bajdik Zoltán8.bkorrepetálás (magyar)kedd 7-8.óra
Bálintné Gyuris Ágnes7.a, 7.bkorrepetáláskedd 8.óra
Bálintné Gyuris Ágnes6.a, 6.bkorrepetálásszerda 6.óra
Bálintné Gyuris Ágnes8.a, 8.bkorrepetálásszerda 7.óra
Bárkányiné Besenyői Dorottya1.okorrepetáláshétfő 6.óra
Bárkányiné Besenyői Dorottya1.okorrepetáláskedd 6.óra
Bárkányiné Besenyői Dorottya1.okorrepetálásszerda 5.óra
Csábi-Szvoboda Ellatömegsporthétfő 7.óra
Csábi-Szvoboda Ella2-3.otömegsporthétfő 8.óra
Hódi Ildikó7.bkorrepetáláscsütörtök 6.óra
Hódi Ildikó5.okorrepetálás (angol)hétfő 6.óra
Hódi Ildikó6.bkorrepetálásszerda 6.óra
Horváthné Kucsora Zsófia8.aszakkörcsütörtök 6.óra
Horváthné Kucsora Zsófia8.bszakkörszerda 6.óra
Jároli Jenőné5-8.oatlétikahétfő 8.óra
Jároli Jenőné2-4.oatlétikakedd 14:40-15:25
Kiss Györgyi8.afelvételi előkészítő (magyar)csütörtök 7.óra
Kiss Györgyi5-8.oszakkörcsütörtök 8.óra
Kiss Mónika2.okorrepetáláshétfő 6.óra
Kiss Mónika3-4.oszakkör (olasz)hétfő 7.óra
Kiss Mónika2.oszakkör (olasz)kedd 5.óra
Kiss Mónika2.okorrepetáláskedd 6.óra (B hét)
Kiss Mónika2.okorrepetálásszerda 4.óra
Miksi Erika4.bkorrepetáláshétfő 5.óra
Miksi Erika4.akorrepetálásszerda 5.óra
Nyíri-Műhelyi Veronika7.a, 7.bkorrepetálás (angol)hétfő 7.óra
Nyíri-Műhelyi Veronika3.a, 3.bszakkörszerda 6.óra
Nyíri-Műhelyi Veronika8.afelvételi előkészítő (angol)szerda 7.óra
Papp Sándorné6.akorrepetálás (történelem)kedd 6.óra
Papp Sándorné7-8.onyelvi előkészítő (német)péntek 14:00-15:30
Pós Katalin4.bkorrepetáláshétfő 5.óra
Pós Katalin4.bkorrepetáláshétfő 6.óra
Pós Katalin2-4.oszakkörkedd 6.óra
Pós Katalin2-4.oszakkörkedd 6.óra
Pós Katalin4.bkorrepetálásszerda 6.óra
Szabó-Kis Paula3.akorrepetáláscsütörtök 4.óra
Szabó-Kis Paula3.akorrepetáláskedd 5.óra
Szabó-Kis Paula3.akorrepetáláskedd 6.óra
Szabó-Kis Paula3.akorrepetáláspéntek 6.óra
Szabóné Dankó Csilla2.okorrepetáláscsütörtök 4.óra
Szabóné Dankó Csilla2.okorrepetáláshétfő 4.óra (A hét)
Szabóné Dankó Csilla2.okorrepetálásszerda 6.óra
Szénásiné Őrhalmi Nicolette3.bkorrepetáláscsütörtök 6.óra
Szénásiné Őrhalmi Nicolette3.bkorrepetáláshétfő 6.óra
Szénásiné Őrhalmi Nicolette3.bkorrepetáláskedd 6.óra
Szénásiné Őrhalmi Nicolette3.bkorrepetálásszerda 4.óra
Tapodi Péterné5-8.oszakkörhétfő 7.óra
Tapodi Péterné2-4.oszakkörszerda 6.óra
Tapodi Péterné5-8.oszakkörszerda 7.óra
Timárné Benyovszky Eszter3-7.o.szakkörkedd 14.30-16:00
Timárné Benyovszky Eszter3-8.o.énekkarszerda 14:00-14:45
Tóth-Savanya Aranka4.akorrepetáláscsütörtök 4.óra
Tóth-Savanya Aranka4.akorrepetáláshétfő 6.óra
Tóth-Savanya Aranka4.akorrepetáláspéntek 6.óra
Tóth-Savanya Aranka4.akorrepetálásszerda 3.óra
Törköly József2-6. o.szakkörkedd 15:00-15:45
Vasné Borbás Andrea7.akorrepetálás (magyar)hétfő 7.óra
Vasné Borbás Andrea7.akorrepetálás (magyar)hétfő 8.óra
Vasné Borbás Andrea6.bkorrepetálás (magyar)kedd 6.óra
Vasné Borbás Andrea6.bkorrepetáláspéntek 6.óra
Vasné Borbás Andrea5-6. o.szakkörszerda 15:00-15:45
Veresné Lajkó Mária5.okorrepetáláscsütörtök 5.óra